Apie mus

Apie įmonę
UAB „SANGINA“ yra didžiausia stiklo taros, aliumininių bei plastikinių kamštelių importuotoja ir eksportuotoja Baltijos šalyse. Gaminiai, kurie yra skirti maisto produktų ir gėrimų pramonei, atitinka ISO 9001 standarto reikalavimus ir yra pagal jį sertifikuoti. Mūsų įmonė palaiko glaudžius verslo ryšius su stambiaisiais ir smulkiaisiais gamintojais bei vartotojais, taip pat su tiekėjais iš labiausiai žinomų gamyklų Vakarų Europoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kinijoje ir kitose šalyse, kurie tiekia stiklo tarą ir įvairiausius plastikinius bei aliumininius kamštelius. Mes palaikome labai glaudžius ryšius, kad kuo skubiau galėtume savo klientams atsakyti į visus jų užduodamus klausimus. Mes turime išvystytą prekių logistikos ir platinimo infrastruktūrą, savo sandėlius bei transportą, dedame visas pastangas, kad mūsų klientų poreikiai tiek eksporto, tiek vietinėje rinkoje būtų kuo skubiau patenkinti.
Didelis mūsų produktų asortimentas ir galimybės kurti norimą dizainą kartu su klientu padeda mums patenkinti mūsų partnerių poreikius.

Mes tikimės, kad turimas didelis stiklo taros ir kamštelių asortimentas leis įvykdyti kiekvieną Jūsų pageidavimą, nes čia Jūs galėsite rasti nuo mažiausių (100 ml) iki didžiausių (1750 ml) stiklo butelių, stiklainių ir įvairiausių aliumininių bei plastikinių kamštelių. Maloniai prašome susirasti Jus dominančią produkciją mūsų produktų sąraše. Jeigu šiame sąraše Jūs nerasite Jums tinkamos prekės, susisiekite su mumis ir mes Jums atsakysime į bet kokį Jums rūpimą klausimą.