Meist

SANGINA UAB on suurim importiv ning eksportiv ettevõte Balti regioonis, kes on spetsialiseerunud klaasnõude, alumiinium- ja plastmasskaantele ning sulguritele. Meie toidu- ja joogitööstusele mõeldud tooted täidavad ja on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001. Meie ettevõte hoiab lähedasi ärisuhteid nii suurte, kui väikeste tootjate ja tarbijatega, nagu ka klaasnõude ning erinevate plastmass- või alumiiniumkaante ja sulgurite tarnijatega suurimatest tehastest Lääne-Euroopas, Venemaal, Valgevenes, Ukrainas, Hiinas ja teistes riikides. Me püsime oma partneritega tihedas kontaktis, et suuta kiiresti vastata klientide päringutele. Meie laialdane logistika ja turustamise infrastruktuur ning endale kuuluvate laohoonete võrgustiku ja transpordilahendustega, oleme me suutelised täitma kõiki meie klientide vajadusi ning toimetama kauba kiiresti kohale nii välis-, kui kohalikel turgudel. 

Meie suur tootevalik ja olemasolevad võimsused, võimaldavad meil luua kliendi soovidele vastavaid kohandatud disaine, mis võimaldavad meil rahuldada partnerite vajadusi.
Me loodame, et meie ulatuslik klaasnõude ja sulgurite valik vastab igaühe vajadustele. Meie pudelid, purgid ning alumiinium- ja plastmasssulgurid on saadaval igas suuruses, alates väikseimast (100 ml) kuni suurimateni (1750 ml). Soovitud toodete leidmiseks, lehitsege julgelt meie toodete loendis. Kui te ei leia huvipakkuvat toodet, siis ärge kartke meile kirjutada . Oleme valmis vastama kõikidele teie küsimustele.