O nas

Par uzņēmumu
SANGINA S.A. to największa firma importowo-eksportowa w regionie bałtyckim, specjalizująca się w produkcji szklanych opakowań, aluminiowych i plastikowych pokrywek oraz zamknięć. Nasze produkty przeznaczone dla przemysłu spożywczego spełniają odpowiednie wymogi i posiadają certyfikat potwierdzający zgodność z normą ISO 9001. Nasza firma utrzymuje bliskie relacje biznesowe z dużymi i małymi producentami i konsumentami, jak i dostawcami opakowań szklanych oraz różnego rodzaju plastikowych lub aluminiowych wieczek i zamknięć z największych fabryk z Europy Zachodniej, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Chin i innych krajów. Pozostajemy w bliskim kontakcie z naszymi partnerami, aby zapewnić szybką reakcję na zapytania klientów. Dzięki rozległej logistyce i infrastrukturze dystrybucyjnej oraz własnym obiektom magazynowym i flocie transportowej jesteśmy w stanie spełniać wszystkie potrzeby naszych klientów. Ponadto oferujemy krótki czas oczekiwania zarówno na rynku zagranicznymm jak i krajowym. 

Szeroki asortyment produktów oraz dostępne możliwości, które umożliwiają tworzenie niestandardowych wzorów na życzenie klienta, pozwalają nam spełniać wymagania naszych partnerów.
Mamy nadzieję, że oferowana przez nas szeroka gama opakowań szklanych i zamknięć spełnia wszelkie zapotrzebowania klientów. Nasze butelki, słoiki i zamknięcia z aluminium lub tworzyw sztucznych są dostępne w rozmiarach od najmniejszego (100 ml) do największego (1750 ml). Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą produktów. Jeśli nie możesz znaleźć produktu, który cię interesuje, skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.